В умовах швидкоплинних змін старі стратегії спілкування не працюють, на крики, вмовляння та докори дитина вже не реагує, а які методи потрібні, щоб дитина вас почула - знайти складно.Хочете вийти із замкненого кола та шукаєте іншу стратегію спілкування з дитиною? Тоді цей курс саме для вас!
В результаті проходження курсу:
побудуєте якісну комунікацію з дітьми - фундамент їхнього майбутнього, який вони візьмуть із собою в доросле життя;
визначите цінності та якості, які варто розвивати саме вашій дитині та зрозумієте як це зробити якнайлегшим шляхом;
зменшите кількість істерик та емоційних гойдалок дитини. Навчитесь говорити з дитиною без крику, маніпуляцій та докорів.
А також як приємний бонус отримаєте
Вільний час для себе
Час на одинці з книгою, чашкою кави чи чаю або просто тишиною - це можливо, коли дитина знає як використати свій вільний час, та не турбувати вас по дрібницям
Професійний та особистісний розвиток
Працюєте з дому чи маєте своє хоббі і так важливо зосередитись - це можливо коли дитина вміє задовольнити більшість своїх потреб чи бажань самостійно
Можливість провести час з близькими людьми
Проводите час з важливими для вас людьми (партнером, друзями, іншими членами родини), поки дитина самостійно грається, їсть чи виконує свої обов'язки
Для кого курс?
Для батьків та осіб, які беруть участь у вихованні дітей від 0 до 17 років
Мами та особливо тата
Я щиро радію, коли курс проходять тата, а не тільки мами. Адже говорити одною мовою з дитиною вкрай важливо та необхідно. Коли мама заборонила їсти солодке, тато дозволив чи навпаки - для дитини це найскладніше - зробити вибір. Тому краще батькам дотримуватись однакової стратегії виховання.
Бабусі, дідусі, няні, вихователі, вчителі
Методики виховання змінюються як і манера подачі інформації, тому якщо вам хочеться йти в ногу з молодим поколінням, говорити з ними так, щоб вас почули і взяли до уваги сказане, важливо освоїти нові методи побудови комунікації, які будуть сприяти взаєморозумінню та повазі один до одного.
Жінки, які планують дітей чи вже при надії
Коли народжується дитина, знайти час для навчання складніше, тому краще курс пройти заздалегідь, а потім у потрібні моменти пригадати те, що вже знаєте. Це як водіння машини, коли вже здали на права до вагітності, ви зможете повезти 2-х місячну дитину до лікаря, а йти проходити курс з нуля треба багато часу та і рівень відповідальності вищий, вже не тільки ви в авто.
не хоче робити самостійно елементарні речі, або те, що її попросили зробити, ігнорує прохання. Часто чекає, поки їй хтось нагадає чи зробить за неї
часто просить про допомогу, або ви самі допомагаєте їй, бо точно знаєте краще неї, що потрібно зробити в певний момент
має погану поведінку, часто не контролює емоції, вередує, тривожна, плаче по дрібницям, переважають часті істерики чи зміна настрою
нудиться, не знає чим зайнятися у вільний час, наполягає на постійній увазі з боку дорослих, не розуміє як її дії впливають на майбутнє
вільно розпоряджається своїм часом, приймає ефективні та свідомі рішення
чує свої справжні бажання та потреби, вміє ставити цілі та отримувати бажані результати
відчуває впевненість та задоволення від життя
проявляє ініціативу та несе відповідальність за свої дії чи бездіяльність
вміє переключати свої емоції, проявляти їх екологічно до себе та оточуючих
Курс для батьків та осіб, відповідальних за виховання дитини, особливо коли:
важливо сформувати міцний фундамент для майбутьного дітей
є потреба швидко дізнатися основи у вихованні дитини
боїтесь упустити головне в часи глобальних змін
хочете бути опорою та прикладом для наслідування
Саме головне - вам не треба прочитати 10 книжок по 500 сторінок чи пройти декілька курсів по вихованню дітей, щоб скласти свою карту виховання. Тому я зробила це за вас. Я пройшла ваш шлях і точно знаю, що найцінніше - це час. Півроку проходити курс по вихованню дітей - це занадто довго!
Час іде, дитина росте, питань з'являється ще більше, вони накоплюються як сніжний ком і накривають зверху плачем та істериками дитини перших років життя, а в підлітковому віці з'являється величезна прірва недовіри та мовчання. Але ні. На курсі все системно, чітко і по поличках. А головне коротко і по суті. Щоб уже з першого дня ви перейшли від хаосу до чіткої стратегії.
День 1. Віра в себе та дитину. Підтримка
1. Як розвивати у дітей віру в себе та оточуючих?2. Як надати якісну підтримку дітям: вербальна та невербальна комунікація. 3. Розбір діалогів з дитиною, які сприяють зміцненню віри в себе та підтримують дитину в досягненні її цілей.4. Завдання по темі дня.
День 2. Впевненість. Самооцінка. Самоорганізація
1. Як розвивати основні цінності та якості дитини, важливі для її майбутнього?2. Види запитань. Найефективніші запитання, які сприяють розвитку розмірковування дитини.3. Завдання по темі дня.
День 3. Командна робота
1. Основні аспекти командної роботи.2. Як розвивати командну роботу?3. Які дії негативно впливають на формування навички командних дій?4. Завдання по темі дня.
День 4. Вміння висловлювати свою думку та заявляти про свої потреби і бажання, запит про допомогу
1. Особливості формування своєї думки в дитини. Як цю думку підсилити та підтримати?2. Заявлення про свої потреби як одна з основних навичок дитини.3. Як навчити дитину просити про допомогу з легкістю?4. Завдання по темі дня.
День 5. Вибір. Прийняття рішень. Причинно-наслідковий зв'язок. Критичний аналіз ситуації
1. Як реагувати на вибір дитини, якщо ви з ним не згідні?2. Як змінити вибір дитини без заборон і маніпуляцій?3. Чому не бажано казати дитині «ні». Як сказати «ні» іншими словами?4. Як побудувати в дитини причинно-наслідковий зв'язок?5. Що може сприяти розвитку уміння критично аналізувати ситуацію? В чому вигода для дитини та батьків?6. Виконання обіцянок7. Завдання по темі дня.
День 6. Робити свої помилки та навчатись на них
1. Помилка – це добре чи погано?2. Як навчити дитину вірно реагувати на помилки? 3. Як взяти кращий досвід із небажаної ситуації?4. Як подолати страх помилки?5. Завдання по темі дня.
День 7. Проживати емоції екологічно для себе
та оточуючих
1. Чи можуть батьки повпливати на емоційний інтелект дитини і якою мірою?2. Як навчити дитину екологічно проживати свої емоції?3. Як переключати емоції?4. Завдання по темі дня.
День 8. Самоконтроль. Мотивація до дій. Планування
1. Особливості діалогу з дитиною для пробудження внутрішньої мотивації.2. Як розвивати самоконтроль в дитини?3. Планування як основа життя. Формування корисних навичок у дітей.4. Завдання по темі дня.
День 9. Вміння дякувати та пробачати
1. Як навчити дитину святкувати свої перемоги та досягнення?2. Подяка як один з важливих етапів досягнення цілей.3. Уміння відпускати образи, пробачати та просити пробачення.
День 10. Відповідальність за свої рішення, дії чи бездіяльність
1. Приклад відповідальності як приклад для наслідування2. Як передати відповідальність дитині з користю для неї?3. Завдання по темі дня.
Як проходили перші 2 потоки курсу в м. Черкаси у просторі Затишно Space та Гончаренко центр Черкаси
Самостійна дитина - це та дитина, яка сама встане з-за стола, бо вона наїлась і піде чистити зуби, не чекаючи 5 ваших нагадувань. Вона робить свідомо свій вибір і приймає рішення без вказівок дорослих, легко бере відповідальність та робить дії з впевненістю та ентузіазмом.
Відгуки про 3 потік курсу у форматі онлайн
Коли буде початок курсу?
Курс в записі чи це прямі ефіри?
Як проходить курс?
Контакти: +38 (097) 354 22 64moc.liamg%40hcaoc.steiimolokм. Черкаси